ابزار وبمستر

ذائقه ايراني ، كالاي ايراني - پوشاك ايراني
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 618137
تعداد نوشته ها : 1651
تعداد نظرات : 97
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
تاريخ پوشاك اقوام ايراني

غيبي، مهر آسا، 1387، هشت هزار سال تاريخ پوشاك اقوام ايراني، تهران: هيرمند

http://tolideiran.ir/sites/default/files/pooshak202.jpg?1344070522

به گزارش پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني در اين كتاب تصاوير رنگي، و سياه و سفيد بسياري  درباره پوشاك  مردم ايران در دوره هاي متفاوت باستاني و تاريخي از سنگ نگاره ها و يافته هاي باستاني و تاريخي ارائه شده است كه پژوهشگر را در اين زمينه ياري مي كند. اين كتاب از سيزده بخش تشكيل شده و به دو بخش "پوشاك باستاني" و "پوشاك دوره اسلامي" تقسيم مي شود. بخش اول تا ششم كتاب مربوط به پوشاك باستاني و بخش هفتم تا پايان بخش سيزدهم به پوشاك دوره اسلامي تعلق دارد. نويسنده در ابتداي هر فصل خلاصه اي از تاريخ دوره مورد بحث را مي آورد و بيان مي دارد كه شرايط مختلف تاريخي تاثيرات عميقي بر مقوله پوشاك دارد."براي چگونگي تاثير گذاري تمدن ها و مظاهر آن ناگزيرم گذرا به شرح تاريخ بپردازم."( صفحه 202) و سپس اجزاي لباس در هر دوره  به شكلي مفصل و به تفكيك شرح داده مي شود.  پارچه بافي در هر دوره مطلب بعدي هر فصل را به خود اختصاص مي دهد.

پس از پايان فصول، به بخشي مي رسيم كه با عنوان "توضيح پاره اي از اصطلاحات" مشخص شده و در آن درباره بسياري از اصطلاحات كتاب توضيح داده شده است. بخش هاي بعد به ترتيب عبارتند از: نمايه، منابع و مآخذ فارسي و لاتين..........

http://madeiniran.persiangig.com/image/EdameyeMatLab.gif

  • ادامه مطلب

اشتراک این مطلب در :

شركت كفش ملي

http://www.vivannews.com/Image/News/2011/12/12306_634601774970468750_l.jpg

تاريخچه شركت كفش ملي

در سال 1330 هجري شمسي دو دهنه مغازه در خيابان خيام جنب بازار بزرگ تهران فعاليت خود را در زمينه فروش كفش آغاز كرد. در همان سال شركتي با نام (شركت تجاري استاندارد) در محل فوق به ثبت رسيد كه با قرار دادن يك دستگاه ماشين (گالش زني) شالوده توليد كفش ماشيني در خاورميانه ريخته شد و تا سال 1339 دامنه فعاليت توليد كفش در انواع مختلف با الحاق مكانهايي در جوار مغازه هاي فوق الذكر گسترش يافت و محصولات خود را با نام (كفش ملي) به بازار عرضه نمود.

طي دهه 1340 و تا اوايل 1350 شركتهاي متعددي در زمينه هاي تخصصي وابسته به توليد چرم و كفش و ساير اقلام مرتبط، همچنين توزيع و فروش محصولات يكي پس از ديگري متولد و آغاز به كار كردند و خانواده بزرگي به نام (گروه صنعتي ملي) را ايجاد كردند. رشد و ترقي گروه صنعتي ملي به حدي بود كه در مدت كوتاهي به بزرگترين توليد كننده كفش ماشيني در خاورميانه مبدل شد و محصولات آن نه تنها در بازارهاي ايران بلكه در اقصي نقاط جهان صادر شد.

طي سالهاي دهه 1360 بر اثر بروز جنگ تحميلي عراق عليه ايران و تحريم اقتصادي، گروه صنعتي ملي تا حدود بسياري از رشد و بالندگي باز ايستاد و در گردونه رقابت نتوانست جايگاه هميشگي خود را حفظ نمايد. اما اينك با بكارگيري ابزارهاي مدريت نوين و تلاش در راستاي احياي توانمند سازي، گروه صنعتي ملي با طرح چشم اندازي جديد و اتخاذ استراتژي دستيابي به مزيت هاي رقابتي بازارهاي جهاني، روش توليد غير متمركز را برگزيده است.

در اين راستا همسو كردن توليد كنندگان در سطح كشور و استفاده و آموزش مستمر فناوري هاي نوين به توليد كنندگان جهت دستيابي به محصول با كيفيت برتر و مطابق با الزامات از اهداف اساسي گروه صنعتي ملي مي باشد كه با محدود نمودن فعاليت برخي از شركتهاي غير فعال و فعال نمودن شركت كفش ملي كه همواره به عنوان يك شركت بازرگاني محصولات شركتهاي تابعه گروه را عرضه مي نمود، در حال دستيابي به اين هدف و آرمانهاي ارتقايي مي باشد و استمرار بهبود در آن به اقداماتي نظير اخذ گواهينامه ISO 9001-2000 آغاز پروژه سرآمدي سازماني، مكانيزاسيون سيستم فروش فروشگاهي، شناسايي خواسته مشتريان و آحاد جامعه همچنان تداوم دارد.

 

خط مشي شركت كفش ملّي

 شركت كفش ملّي با توانمندي برتر منابع علمي و قدرتمندي (در زنجيره تامين كالا و با پيشينه درخشان در صنعت كفش) تلاش مي كند با اتكا به اجراي اثر بخش فرايند هاي تجاري و با برقراري نظام مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد جهاني ( ISO 9001 : 2000 ) و رعايت مقررات ، قوانين و استانداردهاي ملي وبين المللي براي حركت در جهت تعالي مطابق سياست هاي ذيل گام بردارد :

 1.تلاش همه جانبه علمي و عملي براي ايجاد ارتباط مناسب با مشتري و درجهت ايجاد اعتماد و وفاداري مشتريان از طريق بر آوردن نياز هاي مشتريان و پاسخ گويي فراگير در كوتاهترين زمان ممكن .

 2.تعهد به بهبود مستمر و ارتقاء عملكرد و كيفيت خدمات شركت .

 3.توسعه بازار و ايجاد مزيتهاي رقابتي در مراكز و منابع توزيع بر اساس رويكرد بهبود مستمر در چهار چوب فرايند نگري .

 4.رشد و افزايش دانش فني منابع انساني سازمان از طريق برگزاري دوره هاي آموزشي كاربردي .

 5.افزايش و ترغيب تامين كنندگان در جهت توسعه توانمندي فني و بهبود تكنولوژي .

 مسئوليت حفظ و پايش فرايندهاي نظام مديريت كيفيت و تحقق اهداف بر اساس اين خط مشي و مدارك سيستم مديريت بر عهده نماينده مديريت مي باشد ، همچنين اين سيستم در فواصل زماني معين از طريق بازنگري هاي مديريت مورد بازنگري قرار مي گيرد و كليه كاركنان خود را ملزم به درك ، باور و اجراي صحيح اين خط مشي مي داند .

 

براي مشاهده همه ي محصولات بر روي تصاوير زير كليك فرمائيد:

مردانه:

زنانه:

بچگانه:

ورزشي:

ايمني:

 آدرس : كيلومتر 18 جاده قديم تهران -كرج - مجتمع صنعتي اسماعيل آباد - گروه صنعتي كفش ملي

 كد پستي : 1386181198

تلفن : 46899057-46899162- 46899064-021

فاكس : 46899414-021

صداي مشتري : 02166690011

پيامك : 30008293

EMAIL: INFO@MELLISHOECO.COM

وب سايت: www.mellishoeco.com


اشتراک این مطلب در :

واحد توليدي پوشاك ورزش گستر

http://varzeshgostar.takrah.com/Image%20Gallary/midel/6810223351-MedPic.jpg

ورزش گستر: مفتخر است با بيش از ربع قرن سابقه در زمينه توليد و  پخش  پوشاك ورزشي از جمله كاپشن شلوار(گرمكن) و تي شرت و ساكهاي ورزشي سفارشي توانسته است با عبور از مراحل مختلفاين حرفه و با حمايت بي دريغ 3 نسل از هموطنان عزيز همچنان آماده خدمت به شما سروران گرامي ميباشد.

 واحد توليدي پوشاك ورزش گستر با پشتوانه‌اي از طرح و انديشه و عمل و اهداف بلند مدت درسال 1357 بنيان نهاده شد و با كسب تجارب نوين در صنعت طراحي و دوخت با بهره‌گيري از پيشرفته‌ترين تجهيزات و ماشين‌آلات ، فعاليت‌هاي گسترده‌اي در طراحي، توليد، توزيع و عرضه پوشاك در پيش گرفت و طي ساليان متمادي با عبور از مراحل مختلف در حرفه خود، با اندوخته‌اي پربار از تجربه و تخصص وارد سي امين سال فعاليت‌هاي موفقيت آميز خود گرديد.

 و هم اكنون با بكارگيري و كاركنان كارآزموده  در توليد پوشاك ، در پي دست‌يابي به اهداف جديد و برنامه‌ريزي براي فعاليت‌هاي گسترده توليدي و بازرگاني در آينده مي‌باشد. سي سال تلاش مداوم و بي‌وقفه و بهره‌گيري از دانش و تخصص كاركنان كارآزموده در بخش‌هاي مختلف سازمان و حمايت بيدريغ سه نسل از هموطنان بزرگوارمان موجب گرديده كه كيفيت توليدات ورزش گستر بطور مستمر ارتقا‌ء و افزايش يافته و در سطح استانداردهاي مطلوب قرار گيرد

 بگونه‌اي كه امروزه بسياري از ارگانها و ادارات و سازمانهاي معتبر از خريداران محصولات اين مجموعه هستند .همچنين اين شركت توانسته با رساندن توليد خود به 10000 قطعه در ماه يكي از پيشتازان اين حرفه در ميهن عزيزمان باشد.


 

توليد انواع:

 

كاپشن و شلوار

 

 

شلوار ورزشي

 

 

شورت سونا

 

 

تي شرت نخي و جودن

 

 

پيراهن و  شورت


 

آدرس: تهران خيابان ولي عصر(عج) بالاتر از ميدان منيريه خيابان راتق مجتمع تجاري فخريه طبقه دو واحد دو 

تلفن : 66451238- 66961137  تلفكس : 66952506 

مدير ورزش گستر : منصور عبداله پور  09123206470 ×××× مدير توليد : حسن محبي نيا 09121974310  

Email : info@varzeshgostar.ir

وب سايت: http://www.varzeshgostar.ir


اشتراک این مطلب در :

 

دنيس تريكو

دنيس تريكو يكي از قديمي ترين توليد كنندگان لباسهاي تريكو و كشباف است كه بيش از 50 سال در اين كار سابقه دارد. دنيس تريكو توليد كننده انواع پوشاك از قبيل بلوز، ژاكت ، پيراهن ، كاپشن ، شلوار، جوراب ، زيرپوش و لباسهاي منزل زنانه ، مردانه وبچگانه است.
دنيس تريكو از قديم كيفيت خيلي خوبي داشته و ما معمولا چيزهاي خوبي از دوام و كيفيتش شنيده ايم. البته خودم جديدا نخريده ام اما از قديم به كيفيت معروف بوده كه تو شعارش هم مشخصه.
البته گفته ميشه قيمتهاش زياد مناسب نيست، كه انشاالله من ميرم يك تحقيقي بكنم و اين مطلب رو به روز كنم.

 

محصولات دنيس تريكو هم متنوع هست جنسهاي قشنگ در آن پيدا مي شود، هم لباس رو هم لباس زير، هم مردانه، هم زنانه و هم بچه گانه در محصولاتش دارد.

 بلوز مردانه اسكاچ پشم – شلوار مردانه پيراهن مردانه آستين بلند- ژيله مردانه لمزول جلوباز – شلوار مردانه


مانتو ژيله فندوقي يقه برگرد و شلوارمدل اسپانيولي و بلوززنانه استرچژاكت زنانه يقه آرشال چهاردكمه و بلوززنانه يقه دوبل طرح دار

 
محصولات بچه گانه
 بلوز و شلوار بچگانه مخملبلوز و شلوار خواب بچه گانه چاپي

نمايندگي ها و شعبه ها در كشور

 

منبع: وبلاگ توليد ميهن http://tolide.mihanblog.com

اشتراک این مطلب در :

چرم پشنگ

http://www.pashangcrafts.com/images/arm_6.gif

از سال 1350 به دليل علاقه شخصي به چرم طبيعي به سوي اين حرفه كشيده شدم
از آن پس با تلاش پي گير براي دستيابي به كيفيت، محصولات چرمي دست ساخت پشنگ به كيفيتي برابر با استاندارد بهترين محصولات مشابه بين المللي رسيد
امروزه همه محصولات پشنگ نه تنها نمونه هايي هستند استادانه از دست ساخته هاي سنتي، بلكه نوآوري و خلاقيت را نيز به نمايش مي گذارند
خصوصيات طراحي محصولات پشنگ، مدرن و كاربردي بودن آن است، بدون آن كه ذره اي از زيبايي آن بكاهد
شما با خريد محصولي از پشنگ، نهايت زيبايي و كمال را در اختيار خواهيد داشت.

 

              

 

info@pashangcrafts.com
www.pashangcrafts.com


اشتراک این مطلب در :

X